Tootekood: SMPC58ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC58ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 58 V, 93.6 V, TO-277A, 3 Pins