Tootekood: SMPC60ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC60ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 60 V, 96.8 V, TO-277A, 3 Pins