Tootekood: SMPC64ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC64ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 64 V, 103 V, TO-277A, 3 Pins