Tootekood: SMPC75ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC75ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 75 V, 121 V, TO-277A, 3 Pins