Tootekood: SMPC78ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC78ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 78 V, 126 V, TO-277A, 3 Pins