Tootekood: SMPC85ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC85ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 85 V, 137 V, TO-277A, 3 Pins