SMS15T1G
Tootja: ON SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMS15T1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMS05C Series, Unidirectional, 15 V, 29 V, SC-74, 6 Pins