SMS24CT1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SMS24CT1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 44 V, TSOP, 6 Pins, 350 W
| Mounting | SMD |
| Case | TSOP6 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 5 |
| Semiconductor structure | common anode |
| Number of pins | 6 |
| Max. off-state voltage | 24V |
| Max. forward impulse current | 8A |