Tootekood: SPHV36-01ETG-C
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SPHV36-01ETG-C
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SPA SPHV-C Series, Bidirectional, 36 V, 65 V, SOD-882, 2 Pins