Tootekood: SRDA3.3-4BTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SRDA3.3-4BTG
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 17.7 V, SOIC, 8 Pins, 3.3 V, SPA SRDA3.3 Series