SRDA3.3-4DR2G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SRDA3.3-4DR2G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 15 V, SOIC, 8 Pins, 500 W
| Mounting | SMD |
| Case | SO8 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Number of pins | 8 |
| Max. off-state voltage | 3.3V |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 5V |