Tootekood: SRDA3.3-4DR2G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SRDA3.3-4DR2G
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 15 V, SOIC, 8 Pins, 500 W
Mounting SMD
Case SO8
Kind of package reel, tape
Number of channels 4
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 8
Max. off-state voltage 3.3V
Type of diode Transil array
Breakdown voltage 5V