Tootekood: SS-5F-800MA-BK
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: SS-5F-800MA-BK
  • Kind of fuse
  • Kind of package
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Fuse size
  • Type of fuse
  • Fuse characteristics
  • Max voltage drop
  • Breaking capacity
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 0.8A; 250VAC; TE5; SS-5F; bag
Kind of fuse miniature
Kind of package bag
Current rating 800mA
Rated voltage 250V AC
Fuse size TE5
Type of fuse fuse
Fuse characteristics quick blow
Max voltage drop 300mV
Breaking capacity 50A