Transistor: NPN; bipolar; 25V; 1.5A; 1W; TO92
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SS8050DTA
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SS8050DTA
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 25V; 1.5A; 1W; TO92
| Mounting | THT |
| Case | TO92 |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 1W |
| Collector current | 1.5A |
| Frequency | 100MHz |
| Collector-emitter voltage | 25V |