Transistor: NPN; bipolar; 400V; 8A; 80W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ST13007
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: ST13007
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 400V; 8A; 80W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 80W |
| Collector current | 8A |
| Collector-emitter voltage | 400V |