Transistor: IGBT; 600V; 10A; 115W; D2PAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGB10H60DF
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGB10H60DF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 10A; 115W; D2PAK
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 115W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 40A |
| Collector current | 10A |
| Gate charge | 57nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |