Transistor: IGBT; 410V; 10A; 150W; D2PAK; automotive industry
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGB10NB40LZT4
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGB10NB40LZT4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 410V; 10A; 150W; D2PAK; automotive industry
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Version | ESD |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 150W |
| Pulsed collector current | 40A |
| Collector current | 10A |
| Gate charge | 28nC |