Transistor: IGBT; 650V; 20A; 166W; D2PAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGB20M65DF2
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGB20M65DF2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 20A; 166W; D2PAK
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 166W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 80A |
| Collector current | 20A |
| Gate charge | 63nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |