Transistor: IGBT; 600V; 40A; 283W; D2PAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGB40V60F
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGB40V60F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 40A; 283W; D2PAK
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 283W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 160A |
| Collector current | 40A |
| Gate charge | 226nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |