Transistor: IGBT; 650V; 4A; 86W; D2PAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGB4M65DF2
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGB4M65DF2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 4A; 86W; D2PAK
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 86W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 16A |
| Collector current | 4A |
| Gate charge | 15.2nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |