Transistor: IGBT; 600V; 5A; 88W; D2PAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGB5H60DF
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGB5H60DF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 5A; 88W; D2PAK
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 88W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 20A |
| Collector current | 5A |
| Gate charge | 38nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |