Transistor: IGBT; 1200V; 5A; 75W; IPAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGD5NB120SZ-1
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGD5NB120SZ-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 1200V; 5A; 75W; IPAK
| Mounting | THT |
| Case | IPAK |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 75W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 10A |
| Collector current | 5A |
| Collector-emitter voltage | 1.2kV |