Transistor: IGBT; 650V; 15A; 31W; TO220FP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGF15M65DF2
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGF15M65DF2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 15A; 31W; TO220FP
| Mounting | THT |
| Case | TO220FP |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 31W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 60A |
| Collector current | 15A |
| Gate charge | 45nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |