Transistor: IGBT; 650V; 30A; 260W; H2PAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGH30H65DFB-2AG
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGH30H65DFB-2AG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 30A; 260W; H2PAK
| Mounting | SMD |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 260W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 90A |
| Collector current | 30A |
| Gate charge | 155nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |