Transistor: IGBT; 600V; 15A; 30W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGP15H60DF
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGP15H60DF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 15A; 30W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 30W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 60A |
| Collector current | 15A |
| Gate charge | 81nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |