Transistor: IGBT; 1.2kV; 8A; 167W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGP8M120DF3
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGP8M120DF3
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 1.2kV; 8A; 167W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 167W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 32A |
| Collector current | 8A |
| Gate charge | 32nC |
| Collector-emitter voltage | 1.2kV |