Transistor: IGBT; 650V; 50A; 375W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGWA50M65DF2
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGWA50M65DF2
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 50A; 375W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 375W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 150A |
| Collector current | 50A |
| Gate charge | 150nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |