Transistor: IGBT; 600V; 18A; 79W; TO3PF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGWF30NC60S
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGWF30NC60S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 18A; 79W; TO3PF
| Mounting | THT |
| Case | TO3PF |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 79W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 150A |
| Collector current | 18A |
| Gate charge | 96nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |