Transistor: IGBT; 600V; 20A; 167W; TO3P
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STGWT20V60DF
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STGWT20V60DF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 20A; 167W; TO3P
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 167W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 80A |
| Collector current | 20A |
| Gate charge | 116nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |