Tootekood: STIEC45-24AS
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STIEC45-24AS
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil STIEC45 Series, Unidirectional, 24 V, 42 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins