Tootekood: STPS30M100DJF-TR
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STPS30M100DJF-TR
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. load current
  • Max. forward impulse current
  • Load current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
  • Leakage current
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Small Signal Schottky Diode, Single, 100 V, 30 A, 960 mV, 200 A, 150 °C
Mounting SMD
Case PowerFLAT 5x6
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Number of pins 8
Max. load current 45A
Max. forward impulse current 200A
Load current 30A
Max. forward voltage 960mV
Type of diode Schottky rectifying
Leakage current 40mA
Max operating temperature 150°C