Driver; fanout buffer,translator; 1.125÷1.275V; Channels: 1; 3GHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SY58608UMG
Tootja: MICROCHIP (MICREL)
Tootja tootekood: SY58608UMG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; fanout buffer,translator; 1.125÷1.275V; Channels: 1; 3GHz
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.375...2.635V |
| Case | QFN16 |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Operating frequency | 3GHz |
| Kind of integrated circuit | fanout buffer, translator |
| Number of outputs | 2 |
| DC supplying current | 55mA |