Tootekood: SY9120-6YO-C10F-Q
Tootja: SMC
Tootja tootekood: SY9120-6YO-C10F-Q
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Body material
  • Cable external diameter
  • Seal material
  • Type of pneumatic module
  • Valve function
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Electromagnetic valve; 5/2 monostable; 10mm; Pressure: 1.5÷7bar
Supply voltage 12V DC
Operating temperature -10...50°C
IP rating IP65
Body material aluminium
Cable external diameter 10mm