Tootekood: SY9220-4YO-C12-Q
Tootja: SMC
Tootja tootekood: SY9220-4YO-C12-Q
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Body material
  • Power consumption
  • Cable external diameter
  • Seal material
  • Type of pneumatic module
  • Valve function
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Electromagnetic valve; 5/2 bistable; 12mm; Pressure: 1÷7bar; IP65
Supply voltage 230V AC
Operating temperature -10...50°C
IP rating IP65
Body material aluminium
Power consumption 1.27VA
Cable external diameter 12mm