Tootekood: SY9220-5YO-C12F-Q
Tootja: SMC
Tootja tootekood: SY9220-5YO-C12F-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Electromagnetic valve; 5/2 bistable; 12mm; Pressure: 1÷7bar; IP65
Supply voltage 24V DC
Operating temperature -10...50°C
IP rating IP65
Body material aluminium
Cable external diameter 12mm