Tootekood: SY9520-5YO-C10F-Q
Tootja: SMC
Tootja tootekood: SY9520-5YO-C10F-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Electromagnetic valve; 10mm; Pressure: 2÷7bar; Temp: -10÷50°C
Supply voltage 24V DC
Operating temperature -10...50°C
IP rating IP65
Body material aluminium
Cable external diameter 10mm