Tootekood: SZ1SMA48CAT3G
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SZ1SMA48CAT3G
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SZ1SMA Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins