SZESD5Z3.3T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SZESD5Z3.3T1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 14.1 V, SOD-523, 2 Pins, 500 mW
| Mounting | SMD |
| Case | SOD523 |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 3.3V |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 5V |