Tootekood: SZESD5Z3.3T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SZESD5Z3.3T1G
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 14.1 V, SOD-523, 2 Pins, 500 mW
Mounting SMD
Case SOD523
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 3.3V
Application automotive industry
Type of diode transil
Breakdown voltage 5V