Tootekood: SZSMF12CT1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SZSMF12CT1G
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Application
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 23 V, SC-88, 6 Pins, 12 V
Mounting SMD
Case SC88
Kind of package reel, tape
Number of channels 5
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 6
Max. off-state voltage 5V