SZSMF12CT1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SZSMF12CT1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 23 V, SC-88, 6 Pins, 12 V
| Mounting | SMD |
| Case | SC88 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 5 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Number of pins | 6 |
| Max. off-state voltage | 5V |