Transistor: NPN; bipolar; 60V; 15A; 115W; TO3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
T2N3055
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: T2N3055
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 60V; 15A; 115W; TO3
| Mounting | THT |
| Case | TO3 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 115W |
| Collector current | 15A |
| Frequency | 2.5MHz |
| Collector-emitter voltage | 60V |