Tootekood: T322D106M035AT
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T322D106M035AT
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TANTALUM CAPACITOR, 10UF, 35V, 2 OHM, 0.2, AXIAL
Max operating temperature 85°C