Tootekood: T356J476M016AT
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T356J476M016AT
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Capacitance
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 47uF; 16VDC; THT; ±20%; -55÷125°C; T356; 5.08mm
Mounting THT
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 5.08mm
Capacitance 47µF