Tootekood: T491A334M035AT.
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T491A334M035AT.
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TANTALUM CAPACITOR, 0.33UF 35V 15 OHM 20%, 3216-18
Max operating temperature 85°C