Tootekood: T491C226M025AT.
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T491C226M025AT.
  • Max operating temperature
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TANTALUM CAPACITOR, 22UF 25V, 1.4 OHM, 0.2, 6032-28, FULL REEL
Max operating temperature 85°C