Tootekood: T494B475M016ATAUTO
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T494B475M016ATAUTO
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Surface Mount Tantalum Capacitor, 4.7 µF, 16 V, 1411 [3528 Metric], ± 20%, 1.5 ohm, B
Max operating temperature 125°C