Tootekood: T494D686M006ATAUTO
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T494D686M006ATAUTO
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Surface Mount Tantalum Capacitor, 68 µF, 6.3 V, 2917 [7343 Metric], ± 20%, 0.2 ohm, D
Max operating temperature 125°C