Tootekood: T495D156K035ATE300.
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T495D156K035ATE300.
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele CAPACITOR TANT, 15UF 35V, 0.3 OHM, 0.1, 7343-31, FULL REEL
Max operating temperature 125°C