Tootekood: T520A227M2R5ATE025
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520A227M2R5ATE025
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, A, 0.025 ohm
Max operating temperature 105°C